همه چیز درمورد فن سردخانه ای زیلابگ

نگهداری میوه و سبزیجات در سردخانه سبزیجات موجب متوقف شدن فساد شیمیایی و فیزیکی محصولات می شود. نگهداری میوه و سبزیجات به مدت طولانی از ابتدا جزو دغدغه های انسان بوده است.

قیمت فن سردخانه ای

سردخانه محلی است برای نگهداری محصولات غذایی ، دارویی و شیمیایی که در صورت نگهداری آنها در هوای آزاد و باز از بین میروند و یا باعث خسارات فراوانی میگردند.

قیمت فن سردخانه ای دمنده

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع سردخانه به صفحه سردخانه زیر صفر مراجعه نمایید. سردخانه خرما سیلور بهترین انتخاب برای نگهداری خرما می باشد.

فن سردخانه ای

لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس شناختهشدهترین باکتری است که به عنوان پروبیوتیک استفاده میشود و تعدادی از محققان کاربرد موفقیتآمیز آن را در بستنی گزارش کردند (Magarinos et al., 2007; Akalin and Erisir, 2008; Turgu and Cakmakci, سردخانه ثابت 2009). توانایی زنده ماندن لاکتوباسیلوسها با کاهش pH در معده و برخورد با نمکهای صفراوی در بدن مصرفکنندگان تحت تأثیر قرار میگیرد.

فن سردخانه صنعتی

اتاق سرد همچنین یک اتاق نگهداری دما و رطوبت ثابت برای غذاها، مایعات، مواد شیمیایی و دارویی، واکسن، آزمایشهای علمی و سایر موارد است.

سردخانه گوشت زیر صفر در دماهای منفی ۱۸ درجه الی منفی ۳۰ درجه تنظیم میشود و بدین ترتیب گوشت منجمد شده برای مدت طولانی و گاها یکسال در داخل سردخانه ذخیره می گردد.

فن سردخانه سه فاز

برای نگهداری مرغ و ماهی به مدت طولانی و حفظ ثبات بازار و جلوگیری از انواع فساد میکروبی تمامی محصولات پروتئینی برای نگهداری در طولانی مدت به سردخانه صنعتی پروتئینی نیاز دارند.

فن سردخانه ای زیلابگ

صنایع برودتی سیلور تولید کننده انواع سرخانه صنعتی می باشد. به خاطر خروجی از اواپراتور وارد جذب کننده شده و به وسیله محلول غلیظ برومورلیتیوم که از بخار ژنراتور فرستاده شده است جذب می گردد.

کندانسور ها دارای طرح های متنوعی هستند و دارای اندازه های مختلفی هستند از واحدهای کوچک لوازم خانگی گرفته تا واحدهای صنعتی بسیار بزرگ که در فرآیند های تولید غذا و تولید استفاده می شوند .

از متخصصان بخواهید که نقشه سردخانه صنعتی ما را طراحی کنند تا قیمت تجهیزات سردخانه مشخص شود و در نهایت بتوانیم محاسبه قیمت سردخانه مورد نظر خود را انجام دهیم.

فن کویل سردخانه

سردخانه های صنعتی: امروز به طور گسترده مورد استفاده صنایع مختلف نظیر: تولیدکنندگان، تجارت کنندگان و… سردخانههای صنعتی را به طور کلی میتوان به دو نوع سردخانه زیر صفر و سرد خانه بالای صفر تقسیم کرد.

گروه صنعتی آلپ یکی از تولیدکنندگان دستگاه سردخانه زیر صفر برای ذخیره سازی انواع کالا ها از قبیل مواد غذایی و دارو ها و ..در کارخانجات غذایی و صنعتی برای مصرف در زمان هایی غیر از زمان تولید و فرآوری محصول می باشد.

خرید فن سردخانه

ساندویچ پنل سردخانه صنعتی به دیواره یا سقف­هایی که از ترکیبات سبک تشکیل شده و از دو طرف به دو لایه ورق محدود شده است و در میان آن یک لایه عایق قرار دارد.

سرعت جریان هوای هواکش سردخانه ای با توجه به کاربرد آنها متفاوت می باشد. این کندانسور که در حال حاضر به صورت پوسته و لوله طراحی می شود از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به این دلیل که عملیات خنک سازی را با استفاده از آب انجام می دهد و عملکرد این کندانسور به این صورت می باشد که در قسمت پوسته مبرد در جریان می باشد و تعداد بسیار زیادی لوله در این پوسته قرار دارد که درون آن آب یا هر مایع واسط دیگری در جریان می باشد و مبرد با برخورد به این لوله ها حرارت خود را به سیال درون آن منتقل می کند تا خنک و تقطیر شود.

فن کندانسور سردخانه

​Content h᠎as ​be en c᠎reat ed by GSA Content​ Gener at᠎or ​DE MO!

کندانسور یا معادل آن «چگالنده» همانطور که از اسمش پیداست، برای تبدیل حالت ماده مبرد از گاز به مایع در سیکلهای تبرید مورد استفاده قرار میگیرد.

توجه شود. دقت کنید که انتخاب اواپراتور در مرحله بعد از انتخاب کمپرسور قرار دارد. انتخاب یک کمپرسور مناسب با توجه به ظرفیت سردخانه و دمای اواپراتور و کندانسور انجام می شود.

دسته ی سوم سردخانه ها برای سرد کردن سریع مواد غذایی کاربرد دارند که نام دیگر آن تونل انجماد می باشد.

موتور فن سردخانه

چهارمین نوع از سردخانه صنعتی که به آن سردخانه دو مرحله ای نیز گفته می شود برای نگهداری بستنی می باشد و به سردخانه بستنی نیز معروف است.

انواع سردخانه صنعتی کدامند ؟ ساخت سردخانه صنعتی زیر صفر به صورت اتاق های مجزا ساخته می شود تا بتوان دمای هر اتاق را به صورت مجزا کنترل نمود.

سردخانه-طراحی و ساخت سردخانه بالای صفر و زیرصفر-تونل انجماد. ابعاد استانداردی برای کمپرسورها تعیین گردید تا بدین ترتیب وسیله کارخانجات مختلفی که ساخت انواع کمپرسورها به عهده دارند هماهنگی داشته باشند.

برای عملیات خنک سازی داخل کمپرسور اسکرو، سیستمی طراحی شدهاست که خنک سازی را به واسطه رزوهها و پاشش روغن به روی سایر قطعات انجام میدهد.

چلم و سردخانه را

کل بدنه ی سردخانه متحرک از ساندویچ پانل و به صورت تکه تکه ساخته می شود و در صورت نیاز به جابه جایی، این قطعات از هم باز و در محل جدید نصب می گردند.

حال با بررسی کاتالوگ اواپراتور می توان جزئیات بیشتری را در خصوص نکات طراحی قطعات اواپراتور دریافت کرد . این نوع از سردخانه صنعتی به منظور حفظ و نگهداری شیر که اساسی ترین پایه دیگر محصولات لبنی می باشد استفاده می شود.

صنایع برودتی اونیور تولید کننده انواع سردخانه های ثابت و متحرک با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. شما می توانید سردخانه صنعتی سیلور را در دو نوع ثابت و متحرک سفارش دهید.

کمپرسورهای سردخانه را می توان از نظر رنج کاری به دو گروه کمپرسور سردخانه بالای صفر و کمپرسور سردخانه زیر صفر تقسیم بندی کرد .

با توجه به نیاز شما می توان سردخانه زیر صفر کانکسی را در ابعاد مختلفی ساخت و ضخامت عایق های به کار رفته از 7 تا 15 سانت قابل تغییر است و همچنین قابلیت نصب انواع درب کشویی یا لولایی در آن وجود دارد.

نتایج جستجوی قیمت خرید سردخانه کوچک (۳۴۰۵۲). گاهی اوقات قیمت سردخانه کوچک با توجه موادی که در آن نگهداری می شود و روش ساخت سردخانه کوچک ممکن است توجیه اقتصادی بیشتری نسبت به سردخانه های بزرگ صنعتی داشته باشد.

جهت مشاوره رایگان جهت گرفتن و دانلود رایگان طرح توجیهی سردخانه دومداره کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید. در خصوص خرید سردخانه جسد می توانید با متخصصان اندیشه سبز تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

در بین تجهیزات سردخانه صنعتی کمپرسور مهمترین عامل تعیین کننده قیمت سردخانه می باشد و بعد از آن می توان به اواپراتور و کندانسور اشاره کرد که اجزای اصلی سیستم برودتی را تشکیل می دهند.

گاهی اوقات به سردخانه ی صنعتی نیاز داریم که هم دمایی بالای صفر داشته باشد و هم در مواقع لازم دمایی زیر صفر را ایجاد کند و برعکس این.

انواع سرخانه صنعتی کدام اند؟ سردخانه ها از نظر دما در دو نوع سردخانه زیر صفر و سردخانه بالای صفر قابل ساخت می باشد.که هر کدام کاربرد های متفاوت خود را دارند.

مقدمه: سیستم های تبرید تراکمی از چهار قسمت عمده: کمپرسور- کندانسور- اوپراتور و وسایل انبساط تشکیل شده اند که هر یک به نوبه خود وظیفه خاصی دارند و هر کدام با دریافت محصول از عضو قبلی، و برای تکمیل عملیات در سیستم، همزمان فعالیت می کنند.

این فن ها از لحاظ مشخصات فنی و حجم هوایی که جابه جا می کنند تقسیم بندی می شوند. و بعد تجهیزات سرمایشی را درون آن نصب کنند.

اين سردخانه ثابت بوده و معمولا در جاهايي نصب مگرددكه فضاي ما داراي ديوارهاي جانبي و سقف باشد در اين سردخانه براي زير سازي وهم سطح نمودن ديوارها از چوبكشي استفاده …

سردخانه بالا صفر جهت نگهداری موادی مانند میوه جات و سبزی جات می باشد که می توان در مقیاس های متفاوتی طراحی و پیاده سازی شود.

سرد خانه کانکسی بالای صفر دارای دمایی بالا تر از سرد خانه ی انجماد یا بلند مدت بوده و قادر است تا محصولات به صورت خنک و کمی پایین تر از دمایشان نگهداری کند به این سرد خانه سرد خانه ی سرد خانه کوتاه مدت نیز گفته می شود.

از آنجاییکه از نام این دستگاه عیان است : محلی است خنک و با دمای قابل تنظیم برای نگهداری موادی خاص که برای نگهداری نیاز به دما پایین و برودت هوا دارند .

نتایج نشان میدهند خوشۀ هجای سوم نسبت به هجای اول، تمایل بیشتری برای رعایت اصل توالی رسایی دارد؛ هرچند این تمایز چشمگیر نیست.

زمانی که پرده هوای مانع هدر رفت انرژی گرمایی موجود در محیط به بیرون می شود این موضوع علاوه بر تأثیر زیادی که در هزینه های شما دارد.

توجه داشته باشید که تمامی محصولات تولید شده در مجموعه سیلور از ۱۸ ماه گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش قیمت فن اواپراتور سردخانه برخوردار می باشند.

نگهداری از خرما نیاز به شرایط خاصی دارد تا از رشد انواع میکروب های فاسد کننده و از بین رفتن طراوت و تازگی محصولات جلوگیری شود.

تا پیروزی یابد. سربلند و پیروز باشید. میوه ها، تا لحظه مصرف، به نوعی زنده هستند و در حال تنفس و انجام فعل و انفعالات شیمیایی هستند.

در طرح توجیهی سردخانه باید عوامل زیادی را در نظر بگیریم به عنوان مثال اگر قرار است که ما یک سردخانه میوه داشته باشیم باید هزینه نگهداری آنها را محاسبه کنیم و بدانیم چقدر قرار است درآمد داشته باشیم.

۱۳, مناقصه خرید ۵۰ دستگاه سردخانه ثابت : آگهی مناقصه , مناقصه خرید ۵۰ دستگاه … سردخانه های ثابت و متحرک خود را از ما بخواهید.

در سردخانه لبنیات که در دو نوع بالای صفر و زیر صفر طراحی و تولید می شوند می توان از تمامی محصولات لبنی اعم از پنیر، کره، شیر، ماست و..

سردخانه مرکزی اغلب در بیمارستان ها بزرگ استفاده می شود. شرکت ساخت سردخانه باید بتواند با در نظر گرفتن کیفیت، تجهیزات را با مناسب ترین قیمت تهیه و در ساخت سردخانه استفاده نماید.

اگر خواب دیگری دیدید که ایشان نسبت به این خواب حالشان بدتر شده بود باید برای ایشان خیرات بدهید و جست و جو کنید تا دلیل ناراحتی ایشان را بیابید و در غیر اینصورت خیر است و نشان از راحت بودن ایشان در عالم باقی دارد.

البته رعایت کردن این موارد باید توسط مهندس طراح و ناظر صورت گیرد. نمونه هایی از این نوع فن ها را می توانید در صفحات وب RS Components زیر مشاهده کنید…

ساختار چند اتاقی این سازه به این دلیل می باشد که بتوان در آن مواد غذایی مختلفی نگهداری کرد و هر اتاقک دمای مورد نیاز خود را با توجه به مواد غذایی داخل خود داشته باشد.

در این دسته بندی می توان به سردخانه IQF هم اشاره نمود که در واقع به آن تونل انجماد می گویند و جهت منجمد کردن سریع مواد غذایی استفاده می شود.

سردخانه های ساخته شده در مجموعه سیلور با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و تناژ های متفاوت توانایی کاربردی بالای صفر و زیر صفر یا هردو همزمان را دارند.

شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به آدرس ما نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش مجموعه سیلور تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین ثبت کنید.

این تابع با حذف نیاز به دائم کار بودن فن اواپراتور، زمان کاری آن را کاهش می دهد و همچنین با روشن و خاموش شدن نوسانی، دمای کل اتاق را یکنواخت کرده و کیفیت نگهداری محصول را افزایش می دهد.

زمانی که تهویه مطبوع را روشن نموده و بوی سوختگی به مشامتان خورد، این میتواند به معنای خرابی فن کندانسور باشد.

چرا که با استفاده از روش انجماد سریع، مزه و بافت این محصولات تغییری نمیکند. یکی از روشهایی که از سالها پیش در ساختن سردخانهها مورد استقبال قرار گرفته است، استفاده از ساندویچ پانل است.

به عنوان تعریفی مختصر و کوتاه، فن دستگاهی است که به منظور جابهجایی هوای آلوده مورد استفاده قرار میگیرد. تبخیر، یک واکنش فیزیکی گرماگیر است که با جذب حرارت، دمای سیستم (آب) را افزایش و دمای محیط (هوای محفظه کولر) را کاهش میدهد.

با توجه به نتایج بهترین سطوح نانو ذرات نقره برای افزایش عمر نگهداری میوه پرتقال سطوح 25 و 20 میلی گرم در لیتر می باشد.

در مزارعی با موقعیتهای مکانی متفاوت با تمرکز بر روی برنامهریزی استخدام نیروی انسانی موقت و دائم برای مراحل کاشت، داشت و برداشت و همچنین، محدودیت آب محصولات به دو صورت قطعی و تصادفی میپردازند.

برای مثال در تهویه مطبوع اماکن تجاری، مسکونی و … سردخانه ایران نخل لاشار (۱۵۰۰)تنی – بهترین خرمای ایران در سطح تجارت.

سردخانه ها عموماً در دو نوع بالای صفر و زیر صفر قابل طراحی و ساخت میباشند . درب های سردخانه به سه دسته اصلی تقسیم می شود ۱- لولایی ۲ – کشویی ۳- کنترل اتمسفر.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.