نقطه حیرت غربی ها – ایسنا

[ad_1]

این روزها که صحبت از خاورمیانه و کشورهای اسلامی می شود، کلماتی مانند داعش، جنگ، ناامنی و درگیری به گوش می رسد. آنچه در ابتدای این نام به ذهن من می رسد، جنگ های سوریه، عراق، یمن، بحرین، افغانستان و… است.

به گزارش ایسنا، این بخشی از ایده است، اما مهمتر از مسئله ای که گریبانگیر همسایگان ایران و غرب شده است، امنیت کامل ایران از نفوذ گروه های تروریستی است که در محاصره جنگ و درگیری است. شگفت آورتر اینکه شاخه های داعش در غرب که چندین هزار کیلومتر با مرکز گروه های تروریستی فاصله دارد بمباران می شود اما ایران که به مرکز درگیری گره خورده است حتی احساس خطر نمی کند. بر این مبنا.

آنچه در این راستا مهمتر است قدرت اطلاعاتی ایران در جلوگیری از نفوذ گروه های تروریستی فعال در منطقه است که از شرق تا غرب برای همگان علامت سوال بزرگی ایجاد کرده است تا جایی که پاسخی نیافته و مات و مبهوت مانده است. با این عدم پاسخ

این مهم اما برای ایرانیان ملموس است و آن حضور بی چون و چرای سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد امنیت 24 ساعته است که آرامش را برای ایرانیان به ارمغان آورد.

شاید اگر ناامنی همسایه ها نبود فعالیت سربازان گمنام امام زمان (عج) به اندازه آنها ملموس نبود اما این حادثه در محله ما وجود این نیروها را ملموس کرد و همه بر قدرت و اهمیت این نیروها بر امنیت ایران اسلامی تاکید دارند.

بی شک یکی از ویژگی های موفقیت سربازان گمنام امام زمان (عج) در این زمینه، اطاعت محض از فرامین مقام معظم رهبری است که همواره فرامین ایشان را اجرا می کردند و از هیچ کدام تخلف نمی کردند. . این ویژگی از زمان انقلاب وجود داشته و حتی تقویت شده است.

لذا باید قدردان زحمات آنان باشیم و آنان را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تقویت کنیم. زیرا این انجمن تضمینی برای تداوم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.