نبود بانک اطلاعاتی جامع در شهرستان رفسنجان

ایسنا/کرمان فرماندار شهرستان رفسنجان گفت: آنچه که در رفسنجان کمبود آن احساس می شود نبود بانک اطلاعاتی جامع و کامل است، نداشتن بانک اطلاعاتی برای شهرستان یک معضل است و بر این مبنا امیدواریم فرمانداری رفسنجان اطلاعات جامعی از شهرستان اعم از پتانسیل ها، امکانات، زمینه های سرمایه گذاری و … را آماده کرده و در دسترس همه قرار دهد.

 علی اکبر پورمحمدی امشب ۲۸ آذر در مراسم رونمایی از سامانه جامع نظام پیشنهادات شهرداری رفسنجان اظهار کرد: شهرداری برای ارتقای کارهای خود نیاز مبرمی به شهروندان دارد و امیدواریم با رونمایی از این سامانه، رابطه قوی و خوبی بین شهروندان و شهرداری ایجاد شود که این موضوع بسیار تاثیرگذار است.

وی بیان کرد: اگر شهرداری به تنهایی بانک اطلاعاتی خوبی داشته باشد که دسترسی مردم به قوانین شهرداری، امکانات شهرداری و … را فراهم کند مطمئنا می تواند این پیشتنهادات زمینه همراهی مردم را فراهم کند.

وی تصریح کرد: آنچه که در رفسنجان کمبود آن احساس می شود نبود بانک اطلاعاتی جامع و کامل است، نداشتن بانک اطلاعاتی برای شهرستان یک معضل  است و بر این مبنا امیدواریم فرمانداری رفسنجان اطلاعات جامعی از شهرستان اعم از پتانسیل ها، امکانات، زمینه های سرمایه گذاری و … را آماده کرده و در دسترس همه قرار دهد.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: نظرات و پیشنهادات شهروندان در بانک اطلاعاتی ثبت و ماندگار شود و در دسترس همه قرار بگیرد که این ارتباط بسیار خوب و مطمئن، زمینه مساعدی برای کارهای عمرانی، فضای سبز، اجتماعی، فرهنگی و … شهرداری فراهم خواهد کرد.

پورمحمدی گستردگی کار شهرداری را یادآور شد و افزود: البته برخی قوانین شهری توسط شوراها در حال بروز شدن هستند و امیدوارم شهرداری بتوانند از پیشنهادات خوب مردم بهره برده و در توسعه شهرستان قدمهای شایسته ای بردارد.

انتهای پیام


خبرهای سیاسی

مطلب پیشنهادی

برای از سرگیری آموزش حضوری تمهیدات مناسبی اندیشیده شود/ظرفیت خوابگاه‌ها جوابگوی متقاضیان نیست

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر برنامه این دانشگاه برای از سرگیری آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها