لیبل پشت چسبدار اندتن

راه حل

 

چاپگرهای صنعتی قوی از Zebra

مشتری ما سال هاست که به لیبل پشت چسبدار سیستم های چاپ انتقال حرارتی از etimark اعتماد دارد. برای نیازهای خاص او، ما چاپگر صنعتی قوی 220Xi را از Zebra توصیه کردیم.

 

عامل تعیین کننده برای توصیه ما در درجه اول فرمت گسترده برچسب ها بود که می تواند به طور بهینه با 220Xi پردازش شود، یعنی در قالب افقی. از یک طرف، چاپ بارکد در قالب افقی (به عنوان “حصار”) از هد چاپ محافظت می کند، و از طرف دیگر، رول های لیبل نیازی به تغییر چندباره ندارند، زیرا می توان برچسب های بیشتری را در هر رول چاپ کرد. این مورد در مورد چاپ در فرمت افقی باشد.

 

برچسب ها با استفاده از کاتر یکپارچه چاپگر به فرمت نهایی مورد نظر برش داده شدند و استفاده از برچسب های از پیش سوراخ شده را بیهوده کرد.

 

 

 

مقوا و روبان های انتقال حرارتی مقاوم در برابر پارگی از etimark

برای استفاده در Zebra 220Xi، ما برد انتقال حرارتی #571 خود را آزمایش کردیم و توصیه کردیم که یک کامپوزیت مقاوم در برابر پارگی از کاغذ و پلاستیک است. با استفاده از گرماژ 190 گرم بر متر مربع، استحکام مطلوب حاصل شد و برش بدون مشکل در چاپگر زبرا تضمین شد.

 

در ترکیب با روبان انتقال حرارتی etimark J/AX ما ساخته شده از رزین موم، مشتری ما یک نتیجه چاپی بهینه، مقاوم در برابر لکه و خش دریافت کرد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.