لیبل حرارتی یلفثقفغ

برچسب های بارکد

برچسب های بارکد

بارکد که گاهی به آن کدهای محصول لیبل حرارتی جهانی نیز گفته می شود، برچسب های بارکد در واقع کاربردهای بسیار بیشتری نسبت به قیمت گذاری و ردیابی کالا در فروشگاه ها دارند، مانند شماره سریال، شماره محصول و شماره دسته. برچسب‌های بارکد در انواع مختلفی مانند UPC-A، EAN-13، UPC-E، EAN-8، GS1 DataBar و ITF-14 عرضه می‌شوند. به طور معمول، آنها به صورت الکترونیکی با استفاده از دوربین یا سیستم های مبتنی بر لیزر اسکن می شوند – یا با دستگاه های دستی یا ماژول های ثابت تعبیه شده در باجه های صندوق در سوپرمارکت ها و سایر فروشگاه ها. تخمین زده می شود که روزانه بیش از 5 میلیارد بارکد در سراسر جهان اسکن می شود که میزان موفقیت آن 99 درصد است.

 

6. برچسب گذاری محصول

برچسب گذاری محصول

بسیاری از برچسب های دیگر در کنترل کیفیت و پیشرفت خط مونتاژ استفاده می شوند، برچسب های بارکد حرارتی در هر مرحله از فرآیند تولید تولید می شوند. به عنوان مثال، آنها ممکن است شماره سریال محصول را برای استفاده در دریافت خدمات، یا شماره مدل، یا شاید شماره تماس شرکت را نشان دهند. محصولات ذخیره شده در انبارها ممکن است دارای برچسب شناسایی موجودی باشند. هر چه نیاز باشد، می توانیم آن را تولید کنیم!

 

نتیجه:

همانطور که می بینید، استفاده ها و فرصت های بازاریابی برای رول های لیبل چاپ حرارتی تقریبا نامحدود است! رول کاغذ پاندا آماده همکاری با شما در حرکت به این بازار وسیع است. لطفا با ما تماس بگیرید، ما خوشحال خواهیم شد که با شما چت کنیم!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.