لیبل حرارتی بیاعب

از خوانایی دریافت طولانی مدت اطمینان حاصل کنید

لیبل حرارتی برای ماندگاری و ظاهر حرفه ای به رسیدها و اسنادی که چاپ می کنید نیاز دارید. وقتی لوازم گواهی شده زبرا را انتخاب می کنید، آن و موارد دیگر را دریافت می کنید. کاغذهای زبرا با دقت از قبل تست شده، انتخاب شده و گواهی شده اند تا بهترین عملکرد، دوام و طول عمر را با قیمتی که می توانید بخرید ارائه دهند. بنابراین، رسیدها و اسناد شما نه تنها متناسب با بودجه شما است، بلکه برای تمام عمر قابل خواندن باقی می مانند.

 

بروشور راه حل های رسید و سند موبایل

در مقابل عناصر مقاومت کنید

گرما، نور، رطوبت و سایش در رسیدها سخت است. آنها معمولاً در معرض باران و مواد شیمیایی قرار می گیرند، در ماشین های داغ ذخیره می شوند و با دست ها و سطوح بی شماری در تماس هستند. اطمینان حاصل کنید که رسیدها و اسناد شما بادوام هستند و می توانند عناصر را با مواد مناسب، مقاومت حرارتی، ضخامت و پوشش بالایی با زبرا تحمل کنند.

 

ضمانت تست کیفیت

کارشناسان علوم مواد ما، اوراق دریافتی با بالاترین کارایی را برای برآورده کردن دوام، کیفیت تصویر و الزامات آرشیو و همچنین بودجه شما، از پیش آزمایش، انتخاب و تأیید کرده اند. و زبرا دارای گواهی ISO 9001:2000 است. ما به فرآیندهای ثابت پایبند هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات نهایی ما رضایت مشتری بالایی را ارائه می دهند.

 

علامت خود را روی آن بگذارید

سفارشی سازی می خواهید؟ گرفتیش. با واترمارک های از پیش چاپ شده، امنیت بیشتری به دست آورید و موارد تقلبی را کاهش دهید. اسناد از پیش چاپ شده را با سیاست ها و دستورالعمل های بازگشت، ضمانت نامه و سایر شرایط سفارش دهید. و Zebra حتی می‌تواند لوگوی شرکت، رنگ PMS و سایر اطلاعات را برای تبلیغ برند شما با یک راه‌حل کامل، سفارشی‌سازی شده برای شما، از قبل چاپ کند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.