علت مطرح نشدن مظلومیت مردم فلسطین، تسلط صهیونیست ها بر رسانه هاست.

[ad_1]

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: جنگ اوکراین به موضوع اول جهان تبدیل شده و عدم ابراز ظلم به مردم فلسطین پیامد سلطه صهیونیست ها بر رسانه های جهان است.

سید کاظم انبار لویی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مسئله قدس اولین مسئله جهان اسلام و موضوع اصلی سیاست خارجی ایران است، گفت: امسال شاهد وضعیت پیچیده ای در سرزمین های اشغالی هستیم. انتفاضه رمضان».

وی ادامه داد: یکی از مهمترین دلایلی که مردم جهان صدای ظلم مردم فلسطین را نمی شنوند این است که بیشتر رسانه ها در دست صهیونیست ها و آمریکایی هاست و اجازه نمی دهند ظلم به این مردم شود. رئیس جمهور اوکراین از رژیم صهیونیستی حمایت کرد و با وجود اینکه روس ها در این جنگ انسانی هستند و تلاش می کنند جنگ را در ارتش حفظ کنند، اما رسانه های آمریکایی و صهیونیستی علیه این کشور فعالیت می کنند.

این فعال سیاسی افزود: این به دلیل تسلط صهیونیست ها بر رسانه های جهان است و متأسفانه جریان داخل ایران همسو با این رسانه هاست.

انبارلویی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه های مستقل از جمله رسانه های غرب آسیا باید در بیان مظلومیت مردم فلسطین فعال تر باشند. علما و نخبگان جهان اسلام نیز باید فلسطین را مسئله اول جهان اسلام قرار دهند. قرن جدید قرن آزادی اورشلیم و مردم مظلوم فلسطین از اشغال است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.