صدور مجوز اعمال مدرک تحصیلی دوم برای کارکنان اداری قوه قضائیه


معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه از موافقت رئیس قوه قضائیه مبنی بر اعمال مدرک دوم تحصیلی کارکنان شاغل در مشاغل اداری قوه قضائیه مشروط به پیش‌بینی رشته و مقطع تحصیلی بالاتر در شرایط احراز شغلی مورد تصدی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، محمدباقر الفت در این باره گفت: تصمیم مذکور در راستای تکریم کارکنان خدوم قوه قضائیه و فراهم نمودن زمینه دانش افزائی و ارتقاء علمی و کسب مهارت مورد نیاز در زمینه وظیفه شغلی اتخاذ گردیده است که نتیجه آن ارائه خدمات مطلوب تر به مخاطبان و شهروندان گرامی و تشویق همکاران به آراسته شدن به زیور علم و تجهیز به علوم روز می‌باشد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه افزود: تعداد قابل توجهی از همکاران اداری شاغل در دادگستری‌های سراسر کشور طی سنوات اخیر موفق به ادامه تحصیل در مقاطع و مدارج بالاتر شده بودند لیکن علیرغم بهره‌گیری عملی دستگاه از سطح تحصیلات آنها امکان اعمال مدرک تحصیلی این دسته از شاغلین و برخورداری آنان از مزایای مربوطه میسر نگردیده بود که با امعان نظر و توجه خاص ریاست معظم قوه قضائیه و تلاش و پیگیری حوزه معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی این مهم محقق گردید.

وی گفت: کلیه همکاران اداری شاغل در قوه قضائیه که موفق به اخذ مدرک تحصیلی دوم گردیده‌اند، به شرط اینکه رشته و مقطع تحصیلی بالاتر در شرایط شغلی مورد تصدی کارمند پیش‌بینی شده باشد، از مزایای اعمال مدرک جدید برخوردار خواهند شد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه هدف از اتخاذ این تصمیم را افزایش رضایتمندی همکاران و ارتقاء سطح علمی و دانش آنان عنوان کرد.

انتهای پیام 


خبرهای سیاسی

مطلب پیشنهادی

برای از سرگیری آموزش حضوری تمهیدات مناسبی اندیشیده شود/ظرفیت خوابگاه‌ها جوابگوی متقاضیان نیست

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر برنامه این دانشگاه برای از سرگیری آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها