ساعدی: خون شما رنگین تر از خون بچه های سیستان و بلوچستان نیست

[ad_1]

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه وزارت راه و شهرسازی به جاده های استان سیستان و بلوچستان شد و گفت: به خدا خون شما رنگین تر از خون شما نیست. کودکان استان».

به گزارش ایسنا، معین الدین ساعدی در تذکر شفاهی امروز (یکشنبه) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگراه و سهم آن شبکه بزرگراهی در کشور تنها 2 درصد است.

وی خطاب به مسئولان وزارت راه تاکید کرد: خدایا خون تو رنگین تر از خون بچه های استان نیست. در این ماه مبارک رمضان روزه داران چابهاری آب ندارند و روغن و آرد تبدیل به سیمرگ و کیمی شده و پیدا نمی شود.

نماینده مردم چابهار در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی و مسئولان ذی صلاح گفت: کمی خودمان را جای مردم بگذاریم. نیکشهر و کسر گند کمترین شاخص راه روستایی کشور را دارند.

یکی از اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نیز خطاب به وزیر بهداشت گفت: در راستای بهبود وضعیت کار و معیشتی بهورزان این سربازان فداکار جبهه طب کار کارستان مشغول به کار هستند.

سعیدی همچنین با انتقاد از وزیر بهداشت گفت: شرایط بیمارستان های نیکشهر و چابهار بحرانی است، فضا بسیار محدود، تعداد پزشکان کم است و قربانیان نیز کودکان استان سیستان و بلوچستان هستند، چه زمانی می خواهید برنامه ریزی کنید. ? به صبر اهالی سواحل مکران حدی بدهید.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.