تعطیلی فعالیت‌های آموزشی حضوری در اصفهان در روزهای ۲۴ و ۲۵ آذر


ایسنا/اصفهان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه سطوح آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک‌ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۴ و ۲۵ آذرماه) در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی‌شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد.

ایرج حشمتی، اظهار کرد: با توجه به استمرار شرایط پایداری و سکون هوا در منطقه، در جلسه کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا که شامگاه ۲۳ آذرماه تشکیل شد تصمیماتی گرفته شد.

وی از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه سطوح آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک ها و آموزشگاه های زبان و علمی آزاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۴ و ۲۵ آذر ماه در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی شهر، دولت آباد، زرین شهر، مبارکه، فلاورجان،  کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همچنین به اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل اشاره کرد و افزود: برخورد و اعمال قانون با انواع وسایل نقلیه دودزا و فاقد معاینه فنی خودرو  در شهرهای اعلام شده در دستور کار قرار دارد.

دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای کلانشهر اصفهان گفت: فعالیت آموزشی حضوری آموزش عالی دانشگاه ها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرهای اعلام شده تعطیل است.

وی در ادامه از توقف فعالیت عمرانی همراه با آلودگی نظیر خاک برداری و خاک ریزی در شهر اصفهان و شهرهای یاد شده خبر داد و افزود: تعطیلی کامل واحدهای سنگ شکن و سنگ کوبی پیرامون شهر اصفهان و شهرهای اشاره شده نیز از دیگر تصمیمات این کارگروه است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، وی با بیان اینکه فعالیت ورزشی در فضای باز در پارک ها، بوستان.ها و ایستگاه‌های ورزشی ممنوع است، بر همکاری مدیران در صدور مجوز دورکاری برای کارمندان موسسات دولتی و غیردولتی و کارکنانی که دارای بیماری‌های خاص و زمینه‌ای هستند و همچنین بانوان باردار تاکید کرد.
انتهای پیام


خبرهای سیاسی

مطلب پیشنهادی

برای از سرگیری آموزش حضوری تمهیدات مناسبی اندیشیده شود/ظرفیت خوابگاه‌ها جوابگوی متقاضیان نیست

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر برنامه این دانشگاه برای از سرگیری آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها