برکناری ۲۱ معاون استاندار و بخشدار گلستان/تغییر فرمانداران ۸ شهرستان تکمیل شد.

[ad_1]

ایسنا/ گلستان با برگزاری مراسم تودیع و معارفه رسمی در 8 شهرستان، 21 معاون فرماندار و بخشدار جایگزین شدند.

پس از کش و قوس های فراوان بالاخره ماراتن انتصابات در استان ها و بخشداران استان گلستان به خط پایان نزدیک می شود و تکلیف معاون استاندار و بخشدار مشخص می شود.

از این رو طی تصمیماتی جداگانه معاونین استاندار و بخشداران 8 شهرستان استان از سوی استاندار گلستان انتخاب و از سوی معاونت سیاسی امنیتی وی در ویدئو کنفرانس معرفی شدند.

مراسم تکریم و معارفه معاونین فرماندار و شهرداران شهرستان های علی آبادکتول، گمیشان، بندرگز، مراوه تپه، کلاله، مینودشت، کردکوی و گالیکش به صورت جداگانه و با حضور مدیران و مسئولان شهری برگزار شد.

انتصابات در شهرستان های استان به شرح زیر است:

در علی آبادکتول; منصور خسواری کمجانجان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، احمد شکی به عنوان بخشدار مرکزی و حمیدرضا دیلم به عنوان فرماندار شهرستان کمالان معرفی شدند.

در شهر گمیشان؛ مهدی شیروانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و محمدرضا تفرسی به عنوان بخشدار مرکزی منصوب شدند.

در شهرستان بندرگز؛ مجتبی لشگربلوکی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رقیه داده دشتی به عنوان بخشدار مرکزی و رمضانعلی صمدی به عنوان بخشدار جدید این بخش فعالیت کردند.

در شهرستان مراوه تپه؛ آراز اوزین دوجی به عنوان بخشدار مرکزی و جاشار سیوکی به عنوان بخشدار گلیداغ معرفی و کار خود را آغاز کردند.

در شهر کلالهو؛ محمد ثابتی راد به عنوان بخشدار مرکزی و احمد آرمیده به عنوان بخشدار پیشکمر و در مینودشت علیرضا مصطفی لو به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، محمدرضا قره جانلو به عنوان معاون عمرانی فرماندار و در نهایت جعفر مصطفی لو به عنوان بخشدار مرکزی هستند.

در شهر کوردوکا؛ علی شعبانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، صمد شریفی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و محمد کیا به عنوان فرماندار جدید بخشدار مرکزی انتخاب شدند.

در شهرستان گالیکش، مصطفی فرامرزی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رضا خسروی بخشدار مرکزی و مهدی جعفریان به عنوان بخشدار انتخاب شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.