انتقاد از کاروان های آزاد در عراق

[ad_1]

سفیر ایران در عراق در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت از فعالیت کاروان های آزاد که زائران در عراق را با مشکل مواجه می کرد، انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، ایرج مسجدی در دیدار با سید ساده حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت که در راس هیاتی به منظور نظارت بر بازگشایی مرز زمینی عراق برای زائران و بررسی راهکارهای کاهش هزینه های زیارتی، اظهار کرد: کاروان های رایگان باعث بسیاری از موارد شده است. مشکلات در حوزه امنیت، بیمه و به خصوص عدم پاسخگویی.

وی با بیان اینکه کار زیارت باید تحت نظارت حج و سازمان زیارت باشد، یادآور شد: هر زمان که کاروان ها با اجازه حج و سازمان زیارتی وارد می شوند، احساس راحتی می کنیم تا زمانی که کاروان ها بدون ولی حضور دارند، در حالی که کاروان ها حضور دارند. حج و زیارت ساختار، نظارت، بیمه و فعالیت فرهنگی دارد، در حالی که در کاروان های آزاد این گونه نیست.
حسینی رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید بر رسیدگی به مشکلات و دغدغه های زائران برای افزایش رضایتمندی زائران، افزود: هزینه های بالای سفر هوایی و بازگشایی مرزهای زمینی از جمله مواردی است که در دیدار با عراقی ها مورد بررسی قرار می گیرد. مسئولین…” برای تسهیل در کار زائران تا حصول نتیجه در جهت افزایش رضایت، مطرح و تحت نظر قرار گرفتند.

سفیر ایران در عراق همچنین گفت: تمام تلاش خود را برای کاهش ترافیک هوایی انجام می دهیم ضمن اینکه می توانیم در بحث حج به توافقات خوبی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.