افزایش سرمایه صندوق های پژوهش و فناوری به 1100 میلیارد تومان

[ad_1]

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه کمبود اعتبار در حوزه های دانش بنیان منجر به تاخیر در فعالیت ها شده است، گفت: به تبع آن میزان سرمایه از محل صندوق های پژوهش و فناوری به یک هزار و 100 میلیارد تن افزایش یافته است. ”

به گزارش ایسنا، دکتر علی وحدت امروز در گردهمایی فعالان عرصه اقتصاد دانش بنیان با اشاره به قانون پرش های دانش بنیان افزود: این قانون فرصت مناسبی برای حوزه های دانش بنیان است و زمینه کار و همکاری را فراهم می کند. بازار سرمایه».

وی با بیان اینکه اگر برای هر کسب و کاری سرمایه گذاری نشود بهتر است، گفت: تامین مالی یکی از نیازهای اقتصادی مبتنی بر دانش است و برای آن نیازمند یک نوآوری هستیم که برای آن در هر استان صندوق های پژوهش و فناوری راه اندازی شده است. .

وحدت خاطرنشان کرد: از این نظر علاوه بر دانشگاه های بزرگی مانند امیرکبیر، شریف و تهران، در حوزه های تخصصی، صندوق پژوهش و فناوری نیز این صندوق در نظر گرفته شد.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: این صندوق های نظام نوآوری مالی نقش مهمی در توسعه این شرکت ها دارند و بر این اساس کل سرمایه این صندوق ها از 80 میلیارد تن به یک افزایش یافته است. صد میلیارد.” تومان”.

به گفته وی حوزه بیمه از سایر حوزه های حفاظتی عقب است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.